Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/45 ZR17 97Y XL 4PR SBL ) 1029197 | 450 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/45 R17 97Y) 1029240 | 495 zł |
Opona Hankook 235/45R17 VENTUS PRIME4 K135 97Y XL. - opony letnie 1029197 | 407 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/45 ZR17 97Y XL 4PR SBL ) | 455 zł |
Opony letnie 235/45R17 97Y Ventus Prime4 K135 Hankook | 414 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W | od 399 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y | od 389 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →