Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
235/45R17 HANKOOK Ventus Prime 4 K135 97W XL 8808563545066 | 455 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/45 R17 97W XL 4PR SBL ) 1029196 | 443 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/45 R17 97W) 1029196 | 440 zł |
Opona Hankook 235/45R17 K135 Ventus Prime4 XL MFS 97W - opony letnie 10291 | 404 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/45 R17 97W XL 4PR SBL ) | 449 zł |
Opony letnie 235/45R17 97W Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 399 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W | od 399 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y | od 389 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →