Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R16 94H XL 4PR SBL ) 1023821 | 356 zł |
Opona Hankook 205/55R16 VENTUS PRIME3 K125 94H XL - opony letnie 1023821 | 319 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/55 R16 94H) 1023821 | 355 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R16 94H XL 4PR SBL ) | 360 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/55 R16 94H) 1025797 | 433 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R16 94H XL 4PR SBL ) 1025797 | 472 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R16 94H XL 4PR SBL ) | 477 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91H | od 508 zł | 1 oferta | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91W Run Flat | od 382 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 94H | od 319 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →