Biurko Halmar B-49
Zdjęcia 9 |
Halmar B-49 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Halmar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Halmar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Halmar B-49
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Halmar Gamingowe biurko z oświetleniem LED B49 | 579 zł |
Biurko Rexa czarny/czerwony HAB49.CCZE | 595 zł |
Herní stůl do studentského pokoje B-49 - Halmar V-CH-B/49 | 892 zł |
Biurko gamingowe, czerwone LED B49, biurko dla gracza, | 579 zł |
Biurko B-49 Halmar Czarny, Czerwony | 521 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →