Biurko Halmar B-40
Zdjęcia 8 |
Halmar B-40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Halmar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Halmar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Halmar B-40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Halmar Gamingowe biurko z oświetleniem LED B40 | 789 zł |
Biurko Gamingowe Spectrum - Czarne E8558V-CH-B/40 | 898 zł |
Herní stůl pro hráče B-40 - Halmar V-CH-B/40 | 1 216 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →