Opona całoroczna GT Radial Adventuro M/T 235/85 R16 120Q
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
GT Radial Adventuro M/T 235/85 R16 120Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GT Radial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GT Radial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GT Radial Adventuro M/T 235/85 R16 120Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio GT-Radial Adventuro M/T OWL LT235/85 R16 120/116Q 100A1773 | 690 zł |
GT Radial ADVENTURO M/T (235/85 R16 120/116Q) | 1 001 zł |
GT Radial Adventuro MT 235/85 R16 120Q F/F/72 opony terenowe 100A1773 | 702 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →