Pompa cyrkulacyjna Grundfos MAGNA3 40-150 F 13 m DN 40 250 mm (97924271)
Wideo 2 | 14 166 zł Kup! Bezdławnicowa pompa obiegowa MAGNA3 40-150 F 250 1x230V PN6/10Onninen Sp. z o.o.Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
Grundfos MAGNA3 40-150 F 13 m
DN 40
250 mm
5 m
DN 40
220 mm
5 m DN 50
240 mm
5 m DN 65
340 mm
7 m DN 32
220 mm
7 m DN 40
220 mm
7 m DN 50
240 mm
7 m DN 65
340 mm
9 m DN 32
220 mm
9 m DN 40
220 mm
9 m DN 50
280 mm
10 m DN 32
220 mm
10 m DN 50
280 mm
10 m DN 65
340 mm
10 m DN 80
360 mm
12 m DN 40
250 mm
13 m DN 40
250 mm
13 m DN 65
340 mm
15 m DN 40
250 mm
16 m DN 50
280 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:28000 l/h
Wysokość podnoszenia:13 m
Pobór mocy:608 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:kołnierzowe
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAGNA3 40-150 F
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Grundfos MAGNA3 40-150 F
Ceny na Grundfos MAGNA3 40-150 F |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA3 40-60 F 5 m DN 40 220 mm | od 7 434 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 50-60 F 5 m DN 50 240 mm | od 10 896 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 65-60 F 5 m DN 65 340 mm | od 7 311 zł | 3 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 32-80 F 7 m DN 32 220 mm | od 4 526 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 40-80 F 7 m DN 40 220 mm | od 4 666 zł | 3 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 50-80 F 7 m DN 50 240 mm | od 6 779 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 65-80 F 7 m DN 65 340 mm | od 16 628 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 32-100 F 9 m DN 32 220 mm | od 8 064 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 40-100 F 9 m DN 40 220 mm | od 10 300 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 50-100 F 9 m DN 50 280 mm | od 14 898 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 32-120 F 10 m DN 32 220 mm | od 6 536 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 50-120 F 10 m DN 50 280 mm | od 13 397 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 65-120 F 10 m DN 65 340 mm | od 16 287 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 80-120 F 10 m DN 80 360 mm | od 12 131 zł | 3 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 40-120 F 12 m DN 40 250 mm | od 10 580 zł | 2 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 40-150 F 13 m DN 40 250 mm | od 14 166 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 65-150 F 13 m DN 65 340 mm | od 10 721 zł | 3 oferty | ||
Grundfos MAGNA3 40-180 F 15 m DN 40 250 mm | od 16 134 zł | 1 oferta | ||
Grundfos MAGNA3 50-180 F 16 m DN 50 280 mm | od 20 140 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →