Zestaw prysznicowy Grohe Tempesta Cosmopolitan 210 27922001
Grohe Tempesta Cosmopolitan 210 27922001 |
|
Funkcja szybkiego usuwania kamienia (SpeedClean). Prysznic ręczny posiada regulację wysokości za pomocą elementu przesuwnego. Technologia DreamSpray gwarantuje taki sam przepływ wody z każdej dyszy prysznicowej
Wewnętrzny kanał wodny WaterGuide zapobiegnie nagrzewaniu się powierzchni prysznica
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Tempesta Cosmopolitan 210 27922001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną Grohe Tempesta chrom po | 2 200 zł |
GROHE 27922001 Tempesta Cosmopolitan System 210 Shower system with thermos | 1 405 zł |
Grohe Tempesta Cosmopolitan System 210 Zestaw prysznicowy natynkowy termos | 1 755 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →