Powerbank Green Cell PowerPlay 20 20000
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Green Cell PowerPlay 20 20000 |
|
Bateria zewnętrzna z możliwością ładowania aż trzech urządzeń naraz. Mogą to być smartfony, tablety, kamery akcji, a nawet mobilne konsole do gier. Power bank jest w stanie zapewnić pojemność do 12 600 mAh dla podłączonych gadżetów. Jak wynika z „paszportu”, model wyposażono w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 000 mAh. Green Cell PowerPlay 20 20000 posiada jeden port USB typu C z obsługą przyspieszonego ładowania zgodnie ze standardem Power Delivery 3.0 oraz dwa złącza USB A z protokołami szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0, MediaTek Pump Express, Samsung Adaptive Fast Charger, Huawei Fast Protokół ładowania.
Do ładowania samego Powerbanku wykorzystywany jest oddzielny interfejs wejściowy USB typu C. Ponadto do urządzenia dołączona jest smycz na złącza USB A i typu C. Poziom naładowania akumulatora przenośnego można z grubsza oszacować „pod maską” akumulatora przenośnego za pomocą cztery kontrolki. Model umieszczono w plastikowej obudowie o wymiarach całkowitych 140x73x25 mm i wadze 341 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Kup Green Cell PowerPlay 20 20000
Wszystkie ceny 19 →Green Cell GC PowerPlay20 Power Bank 20000mAh 18W PD USB-C Powerbank z Szy | 100 zł |
Green Cell PowerBank PowerPlay20 20000mAh 2x USB-C PD 18W 2x USB AZGCEUAP0 | 130 zł |
Power Bank Green Cell GC PowerPlay20 20000mAh z szybkim ładowaniem 2x USB | 100 zł |
Green Cell GC PowerPlay 20000 mAh czarny AK-MOB-GRNC-003 | 100 zł |
Powerbank GREEN CELL PowerPlay 20 20000 mAh 18W Czarny | 102 zł |