Szlifierka Graphite 59G335
Graphite 59G335 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 59G335
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka delta 105W 59G335 Graphite | 129 zł |
Graphite Graphite Szlifierka oscylacyjna delta 105W, stopa 140 x 140 x 97 | 89 zł |
Szlifierka oscylacyjna GRAPHITE 59G335 DELTA 10 | 94 zł |
Szlifierka oscylacyjna delta 105 W, stopa 140 x 140 x 97 mm GRAPHITE | 119 zł |
Graphite Szlifierka Oscylacyjna Delta 105W 59G335 | 106 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →