Środek pieniący Graef MS 702 czarny
Zdjęcia 7 |
Graef MS 702 2020 rok biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef MS 702 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spieniacz do mleka Graef Czarny (Z041914) | 327 zł |
GRAEF Spieniacz do mleka Graef 702 czarny | 412 zł |
Graef MS 702 | 329 zł |
Spieniacz do mleka GRAEF MS 702 czarny | 350 zł |
Graef MS 702 | 329 zł |
Spieniacz do mleka Graef Spieniacz do mleka GRAEF MS 702 | 338 zł |
Modyfikacje Graef MS 702
Ceny na Graef MS 702 |
---|---|---|---|---|
Graef MS 701 biały | od 325 zł | 5 oferty | ||
Graef MS 702 czarny | od 327 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →