Fotelik samochodowy Graco Junior Maxi
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Graco Junior Maxi |
|
Fotelik samochodowy dla dzieciaków od 3-4 do 12 lat, rosnący wraz z dzieckiem. Dla modelu deklarowana jest przynależność do kategorii wagowych II i III, tj. nośność fotelika waha się od 15 do 36 kg. Dzieci w wieku przedszkolnym są umieszczane na wygodnym siedzisku Graco Junior Maxi przodem do kierunku jazdy i muszą być zapinane standardowym samochodowym pasem bezwładnościowym. Fotelik można dopasować do wzrostu dziecka dzięki 6-stopniowej regulacji zagłówka.
Dla dzieci w wieku szkolnym produkt służy jako praktyczny booster bez oparcia (pod warunkiem wzrostu dziecka powyżej 125 cm). Do mocowania pasa na ramię służy szelka z adapterem. Fotelik wyposażony jest w ergonomiczne podłokietniki z dwoma regulowanymi pozycjami wysokości. Ponadto po obu stronach fotelika znajdują się wygodne uchwyty na kubki. Tapicerka produktu wykonana jest z miękkiego materiału o porowatej strukturze. Jak zwykle nadaje się do prania w pralce w trybie delikatnym w temperaturze około 30 °C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graco.
Kup Graco Junior Maxi
Graco Junior Maxi i-size fotelik dziecięcy Midnight 8CT899MDNEU | 212 zł |
Graco Junior Maxi i-Size -fotelik samochodowy 100-150 cm 15-36 kg | 212 zł |
Graco, Junior Maxi, I-size, fotelik samochodowy, 100-150 cm, Midnight | 252 zł |
Graco, Junior Maxi, R129, fotelik samochodowy, 100-150 cm, Iron | 252 zł |
- Regulacja podłokietnika