Sokowirówka Gorenje JC400E (735642)
Zdjęcia 9 |
Gorenje JC400E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje JC400E
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje Sokowirówka JC400E 400W HKGORSOJC400E00 | 240 zł |
Sokowirówka Gorenje JC400E srebrny AGDM-SOK-GOR-009 | 254 zł |
Gorenje Sokowirówka JC400E 400W 122507 | 251 zł |
Gorenje Sokowirówka JC400E 400W 122507 | 240 zł |
Gorenje Sokowirówka GORENJE JC 400 E | 189 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →