Mikser Gorenje B800 ORAW biały
Zdjęcia 7 |
Gorenje B800 ORAW biały czarny |
|
Stylowy blender kielichowy z trzema prędkościami i średniej wielkości plastikową misą wykonaną z tritanu (plastiku odpornego na uderzenia, ścieranie i przyjaznego dla środowiska, z którego przygotowywane są naczynia dla niemowląt w pierwszym roku życia). Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej 2019 roku, przeznaczony do aktywnego użytku domowego (domowego). Blender Gorenje B800 ORAW pozwala szybko zmielić składniki w sosach, sałatkach, musach czy koktajlach, a także przygotować zupę przecierową.
Aby dodać jedzenie podczas procesu mieszania, nie jest konieczne zatrzymywanie blendera, wystarczy otworzyć otwór w pokrywie i dodać przez niego wszystko, czego potrzebujesz. Mocny silnik elektryczny i wysokiej jakości blok tnący z 4 ostrzami ze stali nierdzewnej wystarczą, aby szybko ubijać, mieszać i siekać szeroką gamę potraw i lodu. Ergonomiczny, szeroki uchwyt blendera ułatwia chwytanie miski, nawet gdy jest pełna. Do niewątpliwych zalet tego modelu należy również panel sterujący, którego przyciski otoczone są eleganckim podświetleniem LED zlicowanym z powierzchnią obudowy. Zdejmowane części urządzenia można myć w automatycznej zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje B800 ORAW biały
Gorenje B800ORAW ORA TO mikser stojący biały 731076 | 357 zł |
No name Gorenje Blender B800ORAW Blat, 800 W, Materiał słoika Tworzywo szt | 272 zł |
Gorenje Blender B800ORAW Tabletop, 800 W, Jar material Plastic, Jar capaci | 271 zł |
Blender stołowy Gorenje B800ORAW, 800 W, materiał słoika - tworzywo sztucz | 327 zł |
Gorenje B800ORAW table mixer | 316 zł |
Modyfikacje Gorenje B800 ORAW
Ceny na Gorenje B800 ORAW |
---|---|---|---|---|
Gorenje B800 ORAW biały | od 271 zł | 5 oferty | ||
Gorenje B800 ORAB czarny | od 314 zł | 4 oferty |