Mikser Steba MX 3
Steba MX 3 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba MX 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba MX 3 COMPACT AGDM-BLE-STBA-004 | 379 zł |
Blender kielichowy STEBA MX 3 | Bezpłatny transport | 379 zł |
Blender kielichowy Steba MX 3 COMPACT (1000W; kolor czarno-srebrny) | 273 zł |
Blender kielichowy Steba MX 3 COMPACT (1000W; kolor czarno-srebrny) | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →