Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 T 215/70 R16 104 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Performance + SUV (215/70 R16 100T) 581374 | 749 zł |
Opona Goodyear 215/70R16 UltraGrip Performance + SUV 100T - opony terenowe | 678 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + SUV ( 215/70 R16 100T EVR ) | 477 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + SUV ( 215/70 R16 100T EVR ) 581374 | 477 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T
Ceny na Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 100T | od 477 zł | 4 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 215/70 R16 104H | od 759 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →