Opona ciężarowa Goodyear KMax D 225/75 R17.5 129M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Goodyear KMax D 225/75 R17.5 129M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Goodyear KMax D 225/75 R17.5 129M
Ceny na Goodyear KMax D 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D 225/75 R17.5 129M | od 1 307 zł | 1 oferta | ||
Goodyear KMax D 235/75 R17.5 132M | od 1 787 zł | 1 oferta | ||
Goodyear KMax D 245/70 R17.5 136M | od 1 529 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →