Opona zimowa Goodride SW608 215/65 R16 98H
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodride SW608 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodride 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodride.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodride SW608 215/65 R16 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodride SW608 (215/65 R16 98H) 03010442601605570202 | 326 zł |
Opona Goodride SW608 215/65R16 98H | 329 zł |
Goodride SW608 215/65 R16 98H | 333 zł |
Opona Goodride SW608 215/65R16 98H | 331 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →