Lampa stołowa Globo Famous 24880
Zdjęcia 4 |
Globo Famous 24880 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globo Famous 24880
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw 2 lamp biurkowych FAMOUS metal czerwony ruchome oprawka E27 Globo L | 220 zł |
Lampa stołowa lampka Globo Famous 1x40W E27 czarna 24880 - wysyłka w 24h | 115 zł |
GLOBO 24880 - Lampa stołowa FAMOUS 1xE27/40W GL0417 | 133 zł |
Globo Lampa stołowa Famous z trzema przegubami, czarna | 124 zł |
Lampa biurkowa FAMOUS 24881 Globo | 113 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →