Opona zimowa Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Euro*Frost 6 (235/55 R17 103V) 03435330000 | 838 zł |
Gislaved Euro*Frost 6 ( 235/55 R17 103V XL EVc ) | 804 zł |
Gislaved Euro*Frost 6 ( 235/55 R17 103V XL EVc ) 03435330000 | 793 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →