Suszarka na pranie Gimi Brio Super 60
Zdjęcia 2 |
Gimi Brio Super 60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gimi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gimi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Gimi Brio Super 60
Ceny na Gimi Brio Super 60 |
---|---|---|---|---|
Gimi Brio Super 60 | od 105 zł | 1 oferta | ||
Gimi Brio Super 100 | od 188 zł | 1 oferta | ||
Gimi Brio Super 120 | od 101 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →