Patelnia GERLACH Prestige 700901 24 cm
Zdjęcia 4 |
GERLACH Prestige 700901 24 cm28 cm |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Prestige 700901 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Gerlach Prestige Patelnia stalowa 24 cm DO-NK-PAT-GRLH-023 | 114 zł |
Gerlach Prestige 700901 Indukcja Stal nierdzewna 24cm | 118 zł |
Patelnia Gerlach 24cm | 139 zł |
Patelnia GERLACH Prestige, stal, 24 cm | 115 zł |
Gerlach Prestige 700901 Indukcja Stal nierdzewna 24cm | 140 zł |
Modyfikacje GERLACH Prestige 700901
Ceny na GERLACH Prestige 700901 |
---|---|---|---|---|
GERLACH Prestige 700901 24 cm | od 114 zł | 5 oferty | ||
GERLACH Prestige 487772 28 cm | od 128 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →