Jedzenie dla dzieci i niemowląt Gerber Puree 8 190
Gerber Puree 8 190 |
Rodzaj | przeciery | Wiek | od 8. miesiąca | Opakowanie | słoik | Waga | 190 g | Data dodania do E-Katalog | wrzesień 2022 |
|
Puree dla dzieci od 8 miesiąca życia nadaje się do rozszerzenia diety, rozwijania percepcji smaku i umiejętności żucia podczas stopniowego przechodzenia na menu dla dorosłych. W składzie znajdują się naturalne warzywa, ryby i mięso bez dodatku soli, a także niezbędne kwasy tłuszczowe dla prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku. Jeden słoik Gerber Puree 8 to kompletny posiłek, który nie wymaga gotowania i jest od razu gotowy do spożycia – wystarczy lekko podgrzać zawartość do optymalnej temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Gerber - Pomidorowa z ryżem i indykiemGerber - pyszna zupa pomidorowa z dodatkiem delikatnego ryżu i soczystego indyka. Doskonałe połączenie smaków, które zaspokoi... więcejnawet najbardziej wymagające podniebienia. Spróbuj już dziś! Zakupy.Auchan.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 7 zł | | |
|
| Gerber Gerber Zupka Jarzynowa z kluseczkami po 8. miesiącu 190 gZupka Jarzynowa z kluseczkami. Odpowiednie proporcje składników. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla... więcejniemowląt i małych dzieci. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Warto wiedzieć: Żywienie niemowlęcia ma duży wpływ na jego zdrowie w... Bee.plZłóż skargę | 7 zł | | |
|
| Gerber Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami dla niemowląt po 8. miesiącGerber
Pełnowartościowy obiadek dla niemowląt po 8. miesiącu życia. Zawiera warzywa (marchew, kuku... więcejrydza), ziemniaki, makaron i cielęcinkę. Mnogość jego składników sprzyja akceptacji różnorodnych smaków, a częściowo rozdrobniona konsystencja, z wyczuwalnymi grudkami, sprzyja nauce żucia i gryzienia.
Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci.
Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników.
- produkt częściowo przetarty
Nadające się do recyklingu
Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkami. Produkt utrwalony termicznie, sterylizowany. Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 8 zł | | |
|
| Gerber Obiadek bakłażan z cukinią i soczewicą dla niemowląt po 8 miesiącu Bakłażan z cukinią i soczewicą Gerber to pyszny obiad dla każdego maluszka, który ukończył 8 miesiąc życia. Marka Gerber bazu... więcejjąc na wieloletnim doświadczeniu... EmpikZłóż skargę | 10 zł | | |
|
| Gerber - Bukiet jarzyn z cielęciną i kluseczkamiGerber prezentuje pyszny bukiet jarzyn z delikatną cielęciną i małymi kluseczkami. Doskonały wybór dla małych smakoszy, którz... więcejy uwielbiają zdrowe i smaczne posiłki. Idealny sposób na zaspokojenie głodu i dostarczenie niezbędnych składników odżywczych. Zakupy.Auchan.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 7 zł | | |
Dynamika cen dla Gerber Puree 8 190
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna