Jedzenie dla dzieci i niemowląt Gerber Puree 6 80
Zdjęcia 3 |
Gerber Puree 6 80 |
|
Przecier dla niemowląt marki Gerber należy wprowadzić do diety dziecka od 6 miesiąca, kiedy to dziecko poszerza swoje menu, aktywnie poznaje nowe smaki i konsystencje oraz bada swoje preferencje smakowe. Jest to jedzenie w małym słoiczku, które nie wystarczy na pełne śniadanie, lunch czy kolację, ale może służyć jako przekąska lub dodatek do innych uzupełniających produktów spożywczych. Gerber Puree 6 oferuje różnorodne smaki, ale składa się głównie z jednego składnika - jak kurczak jako mięsna część posiłku. Wszystkie składniki są mielone na delikatną, jednorodną masę, która nie wymaga umiejętności żucia i jest lekkostrawna. Warto również zauważyć, że produkt nie zawiera konserwantów i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber Puree 6 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerber - Delikatny indyk | 7 zł |
Gerber Gerber Obiadek delikatny indyk dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g | 7 zł |
Gerber Delikatny indyk dla niemowląt po 6. miesiącu 80 g | 7 zł |
Gerber, Obiadek Delikatny indyk dla niemowląt po 6 miesiącu, 80 g | 8 zł |
Gerber Gerber Obiadek delikatny kurczak dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g | 7 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →