Kamera internetowa Genius FaceCam 1000X
Genius FaceCam 1000X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius FaceCam 1000X
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius FaceCam Webcam HD 1000X 720P z mikrofonem 32200003400 | 122 zł |
Kamera internetowa Genius FaceCam 1000X V2 | 77 zł |
Genius HD Webkamera FaceCam 1000X v2, 1280x720, USB 2.0, czarna, Windows 7 | 78 zł |
Kamera internetowa Genius FaceCam 1000X V2 (32200003400) Czarna | 78 zł |
Genius HD Webkamera FaceCam 1000X v2, 1280x720, USB 2.0, černá, Windows 7 | 60 zł |
Genius HD Webkamera FaceCam 1000X v2, 1280x720, USB 2.0, czarna, Windows 7 | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →