Kontroler PCI Gembird PEX-COMLPT-01
Gembird PEX-COMLPT-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird PEX-COMLPT-01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta rozszerzeń Gembird PCI-Express dla portu COM i portu LPT (PEX-COMLPT | 47 zł |
Gembird PEX-COMLPT-01 - parallel/serial adapter | 65 zł |
Kontroler Gembird PCIe x1 - COM + LPT (PEX-COMLPT-01) | 56 zł |
Kontroler PCI-E GEMBIRD PEX-COMLPT-01 | 59 zł |
Kontroler GEMBIRD PEX-COMLPT-01 (COM (RS-232), Paralell (LPT)) | 53 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →