Wanna Geberit Perfect 150x75 cm
Zdjęcia 4 |
Geberit Perfect 150x75 554.071.01.1 140x70 cm150x75 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Perfect 150x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Geberit Wanna do zabudowy Geberit Perfect 150x75 cm prostokątna biały poły | 1 389 zł |
Wanna prostokątna Perfect 75 x 150 Geberit | 1 329 zł |
GEBERIT 554.071.01.1 PERFECT wanna prostok?tna 150x75 cm | 1 104 zł |
PERFECT wanna prostokątna 150x75 cm | 2 303 zł |
Modyfikacje Geberit Perfect
Ceny na Geberit Perfect |
---|---|---|---|---|
Geberit Perfect 140x70 cm | od 1 030 zł | 3 oferty | ||
Geberit Perfect 150x75 cm | od 1 104 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →