Garmin Vivomove Luxe
Wideo 6Zdjęcia 56 |
Smartwatche znanej marki Garmin z powodzeniem łączą tradycyjne wzornictwo zegarków analogowych z zaawansowanymi możliwościami nowoczesnych urządzeń ubieralnych. Generalnie producent polega na wyglądzie zegarka, o czym tak naprawdę świadczy prefiks Luxe w nazwie. To model premium z wysokiej jakości materiałów, który oferuje kilka opcji pasków i kolorów, wypukły szafirowy kryształ nad ekranem i co najważniejsze - pozłacaną kopertę, która wygląda całkiem imponująco.
Kolejną cechą urządzenia jest obecność mechanicznych wskazówek, jak zwykły zegarek. A w razie potrzeby aktywuje się dotykowy wyświetlacz AMOLED, jak nowoczesny inteligentny zegarek. W tym przypadku wskazówki poruszają się synchronicznie z obrazami graficznymi na tarczy. Oprócz eleganckiego designu, z Garmin Vivomove Luxe dostaniesz możliwość płatności zbliżeniowych za zakupy za pomocą Garmin Pay, wbudowanej baterii, która zapewnia do 5 dni pracy na baterii w trybie smartwatcha i tydzień w trybie zwykłego zegarka, oraz zestaw czujników składający się z pulsometru, wysokościomierza, barometru i akcelerometru. Gadżet jest w stanie mierzyć tętno, monitorować poziom stresu i aktywności, monitorować bilans wodny i zdrowie kobiet, monitorować sen i określać poziom energii organizmu Body Battery, aby wybrać najlepszy czas na ćwiczenia i relaks. Niestety nie ma możliwości odbierania połączeń – urządzenie jedynie duplikuje połączenia przychodzące i powiadomienia na ekranie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Kup Garmin Vivomove Luxe
Garmin vivomove Luxe hybrydowy smartwatch z prawdziwymi wskazówkami zegark | 2 158 zł |
GARMIN Zegarek GARMIN VÍVOMOVE LUXE 010-02241-21 | 2 190 zł |
Garmin Luxe 010-02241-22 GARMIN 010-02241-22 | 2 350 zł |
GARMIN Zegarek GARMIN Vívomove Luxe Vivomove Luxe 010-02241-23 | 2 390 zł |
GARMIN Zegarek Męski GARMIN VÍVOMOVE LUXE 010-02241-20 | 2 030 zł |
- Określanie jakości snu
- Dwa paski aktywności