Suszarka Gamma Piu ETC Light 2100
Zdjęcia 5 |
Gamma Piu ETC Light 2100 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gamma Piu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gamma Piu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gamma Piu ETC Light 2100
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GAMMAPIU Profesjonalna suszarka do włosów E-TC Lekka cicha mocna suszarka | 403 zł |
GAMMA PIÙ E-T.C. Light suszarka do włosów 1 szt. | 593 zł |
Gamma Piu E-T.C. Light, suszarka do włosów kompaktowa 1800-2100W (różne ko | 599 zł |
Gamma Più SRL ETC LIGHT Suszarka do włosów czerwona Marrakesz PAGAMETCLIG0 | 349 zł |
Gamma Più SRL E-TC LIGHT Evolution Turbo Compressor Technology suszarka do | 349 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →