Zbiornik akumulacyjny Galmet SG(B) 500 500 l
Galmet SG(B) 500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet SG(B) 500 500 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zbiornik buforowy Galmet SG(B) 500 l | 4 500 zł |
Galmet ZBIORNIK BUFOR CZARNY 500L PUR SKAY - 70-500000 | 2 981 zł |
Zbiornik buforowy SG(B) czarny 500L, pianka poliuretanowa 100mm, skay, bez | 3 500 zł |
GALMET 70-5000 Zbiornik buforowy czarny 500L, stojący SG(B) poliuretan, sk | 3 180 zł |
Zbiornik buforowy Galmet SG(B) 500 l | 4 500 zł |
Zbiornik buforowy SG(B) czarny 500L, pianka poliuretanowa 100mm, skay, bez | 7 348 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zbiornika akumulacyjnego Galmet SG(B) 500:
- Opcjonalnie z izolacją (pianka poliuretanowa) i wymiennikiem ciepła
Modyfikacje Galmet SG(B) 500
Ceny na Galmet SG(B) 500 |
---|---|---|---|---|
Galmet SG(B) 200 200 l | od 1 936 zł | 6 oferty | ||
Galmet SG(B) 300 300 l | od 2 199 zł | 1 oferta | ||
Galmet SG(B) 400 380 l | od 2 500 zł | 5 oferty | ||
Galmet SG(B) 500 500 l | od 2 981 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →