Ekspres do kawy Gaggia Accademia Glass czarny
Zdjęcia 9 |
Gaggia Accademia Glass czarny |
|
Dostępnych jest 21 języków menu.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gaggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gaggia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gaggia Accademia Glass czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres automatyczny Gaggia New Accademia RI9781/01 - czarny | 7 499 zł |
Gaggia RI978101 | 5 999 zł |
Gaggia - Accademia Glass - Ekspres ciśneniowy RI9781/01 | 7 999 zł |
Gaggia RI978101 | 5 999 zł |
Ekspres automatyczny Gaggia New Accademia RI9781/01 - czarny | 7 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →