Głośnik przenośny Fresh n Rebel Soul
Wideo 1Zdjęcia 63 |
Fresh n Rebel Soul |
|
Stylowy mobilny system głośników średniej mocy z wysokiej jakości dźwiękiem, połączeniem Bluetooth, doskonałą autonomią (do 15 godzin) i wbudowanym mikrofonem do rozmów w trybie głośnomówiącym. Wykonany w oryginalnej plastikowej obudowie ze spektakularnym wykończeniem z wodoodpornej tkaniny i kątem nachylenia 12° dla lepszego rozproszenia dźwięku. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do projektowania akustycznego małych / średnich pomieszczeń (do 30 m²) i terenów zewnętrznych.
Wyróżnia się wysoką jakością dźwięku, którą zapewniają potężne membrany dynamiczne (łącznie 25 W), w połączeniu z dużym pasywnym radiatorem, który tworzy wysokiej jakości głęboki bas. System głośników Fresh n Rebel Soul pozwala w pełni odtworzyć deklarowane przez producenta pasmo przenoszenia od 60 Hz do 20 kHz i zapewnia zrównoważone brzmienie dla zdecydowanej większości kompozycji różnych gatunków i kierunków muzycznych. Z łatwością poradzisz sobie z odtwarzaniem ścieżek dźwiękowych filmów, klipów i filmów odtwarzanych na smartfonach, tabletach lub laptopach. Obudowa urządzenia jest chroniona przed zachlapaniem wodą i deszczem, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą na łono natury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fresh n Rebel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fresh n Rebel.
Kup Fresh n Rebel Soul
Wszystkie ceny 18 →Enceinte Nomade Bluetooth Freshn Rebel Rockbox Soul Noir 1RB7100SG | 282 zł |
Głośnik mobilny FRESH N REBEL Soul Deep Mauve Bordowy | 680 zł |
Fresh 'n Rebel Rockbox Soul Storm Grey | 569 zł |
Głośnik mobilny FRESH N REBEL Soul Deep Mauve Bordowy 217518 | 680 zł |