Płyta grzewcza Franke FCH 755 4G TC ON C grafit (106.0696.857)
Zdjęcia 3 |
Franke FCH 755 4G TC ON C grafit |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FCH 755 4G TC ON C grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa FRANKE Country FCH 755 4G TC ON C onyx (106.0696.857) terazFr | 2 699 zł |
FRANKE studio 106.0696.857 Płyta gazowa Country Onyx FCH 755 4G TC ON C | 2 699 zł |
Płyta gazowa FRANKE FCH 755 4G TC ON C Onyx 106.0696.857 | 2 699 zł |
FRANKE Płyta gazowa 75cm COUNTRY FCH 755 4G TC ON C onyx 106.0696.857 (S)* | 2 699 zł |
Płyta gazowa FRANKE FCH 755 4G TC ON C Onyx 106.0696.857 | 2 699 zł |
Modyfikacje Franke FCH 755 4G TC ON C
Ceny na Franke FCH 755 4G TC ON C |
---|---|---|---|---|
Franke FCH 755 4G TC OA C beżowy | od 2 699 zł | 5 oferty | ||
Franke FCH 755 4G TC MB C czarny | od 2 799 zł | 5 oferty | ||
Franke FCH 755 4G TC ON C grafit | od 2 699 zł | 5 oferty | ||
Franke FCH 755 4G TC PW C kość słoniowa | od 2 699 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →