Inhalator (nebulizator) Flaem Nuova Wi.Neb Go
Zdjęcia 3 |
Flaem Nuova Wi.Neb Go |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Flaem Nuova 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Flaem Nuova.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Flaem Nuova Wi.Neb Go
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 1 047 zł |
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 849 zł |
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 1 056 zł |
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 1 039 zł |
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 1 047 zł |
FLAEM Wi.Neb GO z akumulatorem Inhalator pneumatyczno-tłokowy certyfikowan | 1 076 zł |
Inhalator Wi.Neb GO mobilny z nebulizatorem SideStream durable do autoklaw | 1 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →