Plecak FjallRaven Vardag Totepack 20 l
Wideo 1Zdjęcia 24 |
FjallRaven Vardag Totepack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Vardag Totepack 20 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven 27240 Vardag plecak sportowy unisex pustynia brązowo-terakota b | 345 zł |
Fjällräven Fjällräven Vardag Totepack Desert Brown/Terracotta Brown 9 L Pl | 327 zł |
Fjallraven, Plecak, Vardag Totepack Deep Forest F27240-662, oliwkowy, 20L | 420 zł |
Torba plecak Fjallraven Vardag Totepack - storm | 357 zł |
Fjällräven Vardag Totepack Backpack Szary | 339 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →