Sekator Fiskars Plus P541 (1057169)
Zdjęcia 3 |
Fiskars Plus P541 |
|
Przełącznik szerokości otwarcia ostrzy (12 lub 24 mm)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Plus P541
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Plus Smartfit Sekator Ogrodniczy Czarny/Pomarańczowy 201 cm 105716 | 90 zł |
Sekator nożycowy Fiskars Plus (P541) 1057169 | 110 zł |
Fiskars SmartFit P541 1057169 DO-NO-SEK-FIS-076 | 110 zł |
Sekator ręczny FISKARS Plus P541 1057169 | 110 zł |
Sekator ręczny FISKARS Plus P541 1057169 | 110 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →