Nóż turystyczny Fiskars 1023618 (156017)
Zdjęcia 6 |
Fiskars 1023618 |
|
Ostrzałka wbudowana w etui
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 1023618
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Fiskars Nóż uniwersalny wbudowana ostrzałka | 62 zł |
Fiskars Nóż uniwersalny stal nierdzewna (1023618) | 62 zł |
Nóż uniwersalny z wbudowaną ostrzałką FISKERS | 50 zł |
FISKARS Nóż uniwersalny z wbudowaną ostrzałką (pomarańczowy) /1023618/ | 64 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →