Opona zimowa Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI VANHAWK WINTER 2 205/65 R16 107/105T FIRESTONE 18325 | 748 zł |
Opona Firestone 205/65R16C Vanhawk 2 Winter 107T - opony dostawcze 18325 | 577 zł |
Firestone Vanhawk 2 Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 18325 | 594 zł |
Firestone Vanhawk 2 Winter (205/65 R16 107/105T) 18325 | 550 zł |
Firestone Vanhawk 2 Winter ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 601 zł |
Modyfikacje Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T
Ceny na Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Firestone Vanhawk 2 Winter 205/65 R16C 107T | od 550 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →