Opona letnia Firestone Roadhawk 275/45 R20 110Y
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Firestone 275/45R20 Roadhawk 110Y - opony letnie 18197 | 728 zł |
Firestone Roadhawk (275/45 R20 110Y) 18197 | 839 zł |
Firestone Roadhawk ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) 18197 | 863 zł |
Firestone Roadhawk ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) | 874 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →