Opona letnia Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T 175/70 R14 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 225/55 R18 102Y K127 VENTUS S1 EVO3 MO XL 10268 | 672 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 175/70 R14 88T XL ) 7707 | 443 zł |
Firestone Multihawk 2 (175/70 R14 88T) 7707 | 425 zł |
Firestone Multihawk 2 ( 175/70 R14 88T XL ) | 466 zł |
Opona Firestone 175/70R14 Multihawk 2 88T - opony letnie 18167 | 335 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T
Ceny na Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T |
---|---|---|---|---|
Firestone Multihawk 2 175/70 R14 88T | od 335 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →