Opona ciężarowa Firestone FT522 385/55 R22.5 160K
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Firestone FT522 385/55 R22.5 160K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone FT522 385/55 R22.5 160K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIRESTONE 385/55 R225 FT522 160K SUMMER Cod75412 FIRAF0074 | 3 030 zł |
Opona Firestone 385/55R22.5 FT522+ 160K - opony ciężarowe 13514 | 2 095 zł |
Firestone FT 522 (385/55 R22.5 160K) 13514 | 3 023 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →