Rolki Fila Wizy 2022 (010622180)
Zdjęcia 6 |
Fila Wizy 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fila 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fila.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fila Wizy 2022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki regulowane dla chłopców Fila Wizy Boy 010622180 black/grey/white/red | 464 zł |
Rolki dziecięce FILA Wizy black/salmon | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 400 zł |
Fila, Łyżworolki, Wizy B, rozmiar XL 38-41 | 464 zł |
Rolki regulowane dla chłopców Fila Wizy Boy 010622180 | 464 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →