Drabina Fieldmann FZZ 4005 380 cm
Zdjęcia 5 |
Fieldmann FZZ 4005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZZ 4005 380 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drabina teleskopowa FZZ 4005 Fieldmann 38 m FI-FZZ 4005 | 687 zł |
Drabina teleskopowa FIELDMANN FZZ 4005 (3.8 m) | 683 zł |
Drabina teleskopowa FIELDMANN FZZ 4005 (3.8 m) | 540 zł |
Fieldmann, Drabina teleskopowa FZZ 4005, aluminiowa, 3.8m | 610 zł |
Fieldmann ZZ 4005 | 528 zł |
Modyfikacje Fieldmann FZZ 4005
Ceny na Fieldmann FZZ 4005 |
---|---|---|---|---|
Fieldmann FZZ 4004 260 cm | od 389 zł | 6 oferty | ||
Fieldmann FZZ 4002 320 cm | od 403 zł | 2 oferty | ||
Fieldmann FZZ 4005 380 cm | od 528 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →