Zegarek FESTINA F16719/1
Zdjęcia 4 |
FESTINA F16719/1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F16719/1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Damski zegarek kwarcowy z białą tarczą analogową i srebrną bransol | 424 zł |
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F16719-1 srebrny | 423 zł |
Festina F16719/1 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 395 zł |
Zegarek Damski Festina F16719/1 Fashion Mademoiselle 16719/1 | OFICJALNY S | 424 zł |
Zegarek Festina F16719-1 Mademoiselle - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 424 zł |
Festina F16719/1 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 395 zł |
Zegarek Festina F16719-1 Mademoiselle - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 424 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →