Наручний годинник FESTINA F16936/A
Фото 8 |
FESTINA F16936/A |
|
Шкала та стрілки циферблата сріблястого кольору.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F16936/A
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F16936-A srebrny | 355 zł |
Festina Zegarek MADEMOISELLE F16936/A (ZG-011876) 208-23-000-014482-814 | 399 zł |
Festina Mademoiselle F16936-A - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 336 zł |
Zegarek FESTINA WATCHES Mod. F16936/A | 381 zł |
Festina F16936/A > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 351 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →