Bateria wodociągowa Ferro Vasto BVA77
Ferro Vasto BVA77 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Vasto BVA77
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria prysznicowa armatura prysznicowa z słuchawką prysznicową wąż i uch | 247 zł |
Bateria prysznicowa Ferro Vasto chrom (BVA77) | 248 zł |
FERRO BVA77 VASTO bateria natryskowa z zestawem natryskowym, chrom | 303 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Ferro Vasto BVA77:
- Zawiera uchwyt ścienny do zestawu natryskowego
PolecamyPorównaj w tabeli →