Змішувач Ferro Algeo Square BAQ7
Ferro Algeo Square BAQ7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo Square BAQ7
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ALGEO SQUARE chromowana bateria prysznicowa naścienna BAQ7 | 260 zł |
Bateria Natryskowa Algeo Square Bez Natrysku | 255 zł |
FERRO BAQ7 ALGEO SQUARE bateria natryskowa bez zestawu natryskowego, chrom | 370 zł |
Bateria natryskowa ścienna BAQ7 ALGEO SQUARE FERRO | 378 zł |
FERRO BAQ7BLC ALGEO SQUARE bateria natryskowa bez zestawu natryskowego, cz | 393 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →