Bateria wodociągowa Ferro Varese TAM7
Ferro Varese TAM7 |
|
Ograniczenie temperatury przy 38 ° C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Varese TAM7
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria prysznicowa termostatyczna Ferro Varese TAM7 | 299 zł |
Bateria prysznicowa Ferro Varese chrom (TAM7) | 550 zł |
Ferro Varese bateria prysznicowa ścienna termostatyczna chrom TAM7 | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →