Opona letnia Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken ZIEX ZE914A ECORUN ( 225/60 R17 99H Ecorun BLK ) 325830 | 540 zł |
Falken ZIEX ZE914 ECORUN (225/60 R17 99H) 317727TR | 677 zł |
Falken ZIEX ZE914A ECORUN ( 225/60 R17 99H Ecorun BLK ) | 546 zł |
Opona letnia FALKEN ZIEX ZE914A EC 225/60R17 99H | 558 zł |
Falken ZIEX ZE914A ECORUN (225/60 R17 99H) 325830 | 534 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →