Opona letnia Falken Ziex ZE-010B 205/65 R16 95H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Ziex ZE-010B 205/65 R16 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Ziex ZE-010B 205/65 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken ZIEX ZE010B (205/65 R16 95H) 338654 | 327 zł |
Falken ZIEX ZE010B ( 205/65 R16 95H BLK ) 338654 | 280 zł |
Opona Falken 205/65R16 ZIEX ZE010B 95H - opony letnie 338654 | 359 zł |
Falken ZIEX ZE010B ( 205/65 R16 95H BLK ) | 284 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →